На головну Контакти Карта сайту

08.01.2008

У грудні на підприємстві запущено в роботу модернізований козловий кран вантажопідйомністю 10 тонн.Докладнiше

Про компанію

ТОВ «Науково-виробничий комплекс «Планета-Рейл» створене в 2005 році. Підприємство спеціалізується на репрофілюванні старопридатних рейок методом фрезерування зі зміною робочої грані.

Директор підприємства – Кондратенко Віктор Миколайович.

Сучасне технологічне устаткування, висока механізація виробничого процесу, широке використання сучасних методів неруйнівного контролю, гарантують високу якість і доступну ціну продукції, а також попит підприємств, що займаються укладанням репрофільованих рейок на немагістральних (під'їздних) і магістральних залізничних коліях.

Компанія «НВК «Планета-Рейл» є монополістом на українському ринку. Виробнича програма на сьогоднішній день – 240 км рейок на рік. Основні замовники – залізниці України. Компанія співпрацюэ з українськими підприємствами, що мають під'їдзні колії, та метрополітеном. Успішно розвиваються партнерські стосунки з компаніями Російської Федерації.

Використання старопридатних рейок після обробки – це один із важливих видів ресурсозбереження, хороша альтернатива придбанню більш дорогих, нових матеріалів.

Контакти


11601, Житомирская область,
м. Малин, вул. Огиенко, 61-А.
E-mail: info.rail@planeta.ua

+38 (041 33) 450 38