На головну Контакти Карта сайту

08.01.2008

У грудні на підприємстві запущено в роботу модернізований козловий кран вантажопідйомністю 10 тонн.Докладнiше

Техніка

На підприємстві діє поточно-механізоване виробництво з репрофілювання старопридатних рейок. До складу лінії входить технологічне устаткування, яке було закуплене в Україні, Росії, Білорусі.

ВАТ Старокраматорський машинобудівельний завод (м. Краматорськ) спеціально для «НВК «Планета-Рейл» виготовив єдиний унікальний прес, який править рейку як у вертикальній площині, так і в горизонтальній.

У багатьох країнах світу успішно зарекомендувала себе рейкозварювальна стаціонарна машина К-1000. Завод виготовлювач – ВАТ «Каховський завод електрозварювального устаткування».

Росія поставляє для нашої компанії високопродуктивне устаткування:

  • верстат рельсофрезерний РФС 6992 1. Виробник – «Ульянівський завод важких верстатів» (м. Ульянівськ). Дані верстати успішно працюють у Росії, зокрема, на Сизранському заводі з репрофілювання старопридатних рейок. На цьому верстаті відновлюється профіль голівки рейки за допомогою набору спеціальних фрез;
  • прес гідравлічний для випробування зварених швів МШС-300. Виробник – м. Кімри Тверської області. Цей верстат є найбільш економічним і компактним у порівнянні з пресами виробництва Воронезького заводу важких пресів.

На даний час компанія «Ферта» (м. Харків), виготовляє для нашого підприємства комплекс устаткування не руйнуючого контролю якості старопридатних рейок. Це устаткування, що не має аналогів у світі, дозволяє виявляти, відзначати і записувати 24 види дефектів.

 

Контакти


11601, Житомирская область,
м. Малин, вул. Огиенко, 61-А.
E-mail: info.rail@planeta.ua

+38 (041 33) 450 38